Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2018-05-29
Pirmiausia nugalėtojus ir prizininkus išaiškino miestų atstovai Marijampolėje. Rajonų finalinės varžybos vyko Palangoje, į kurias suvažiavo komandos, įveikę zoninių varžybų atranką. Žalgiriečių žaidynės rengiamos nuo 1990-ųjų, minit Žalgirio mūšio 850-ąisas metines. Nuo tada pradėta skaičiuoti „Žalgirio“ draugijos žaidynių istorija. „Žalgirio“ žaidynėse vyksta krepšinio (vyrų ir moterų), tinklinio (vyrų ir moterų) ir futbolo sporto šakų varžybos. Puikiai žaidynėse startavo Utenos moterys (komandos vadovė Sinilga Bartaševičiūtė), kurios finale įveikusios visas varžoves: Kupiškį (75:50), Mažeikius (46:43) ir Klaipėdos rajoną (54:48) tapo žaidynių nugalėtojomis. Nugalėtojų komandoje žaidė Sinilga Bartaševičiūtė, Aira Kelečienė, Laura Celiešiūtė, Dalia Juškė, Ieva Stankevičiūtė, Eglė Žibinskaitė, Indrė Keršulytė. Antros buvo klaipėdietės, trečios – Mažeikių atstovės. Atkakli kova vyko vyrų krepšinio varžybose, kur Utenos atstovai rezultatu 74:73 įveikė Trakus, 65:51 Jurbarką ir 63:69 pralaimėjo Varėnos atstovams. Trims komandoms surinkus vienodai taškų, geresnio santykio dėka žaidynių nugalėtojais tapo Trakų, antri – Utenos ir treti Varėnos atstovai. Žaidynių sidabro medalius iškovojo Ernestas Leipus (komandos vadovas), Tomas Mackonis, Tomas Markevičius, Jaunius Davniukas, Gintaras Bartaškas, Mindaugas Kietis, Mantas Gelčius, Paulius Martinonis. Pagirtinai žaidynėse žaidė ir Utenos futbolininkai, kurie 4:4 sužaidė su Šalčininkais ir 5:1 pralaimėjo Jurbarkui ir kovoje dėl 5-osios vietos 3:0 įveikė Gargždų atstovus. Tinklinio atstovai vyrai ir moterys zoninėse varžybose buvo treti ir į finalines varžybas nepateko. Atkakli kova vyko ir komandinėje įskaitoje, kur Utena tapo 2018 metų LSD „Žalgiris“ vasaros žaidynių nugalėtoja tik vieno taško skirtumu įveikusi mėgėjų sporto pasiekimais garsėjantį Klaipėdos rajoną.
Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos