Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2021-10-04
Utenoje vyko VII-osios Tarptautinės stalo teniso varžybos „Utena-2021“, skirtos Utenos DSC ir LSD „žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Varžybose dalyvavo Latvijos, Slovakijos, Irano ir Lietuvos atstovai. Varžybos vyko dvi dienas. Pirmąją dieną varžėsi suaugusieji antrąją vaikai ir jaunučiai. Varžybos reitinginės. Per abi dienas varžėsi per 200 stalo tenisininkų.
Vyrų grupėje varžybų nugalėtoju tapo Amireza Abbasi (Iranas), antras Daniels Kogans (Riga, Latvija) ir trečias Jokūbas Biveinis (Vilnius).
Moterų tarpe nugalėjo Gabrielė Skrodamskytė (Akmenė), antra Aurelija Kybartaitė (Vilniaus r.) ir trečia Lina Butkienė (Vilnius).
Moterų veteranių tarpe nugalėjo Vera Gurtajute (Daugpilis, Latvija), antra uteniškė Virginija Liškauskienė ir trečia Aneta Valatkienė (Kėdainiai).
Vyrų veteranų tarpe nugalėjo Povilas Bagužis (Panevėžys), antras Algirdas Šukys (Visaginas) ir trečias Rišard Strigo (Vilnius).
Vaikų tarpe pirmąją vietą iškovojo Augustas Griška (Širvintos), antras Martin Frizel (Šalčininkai), trečias Milvydas Petruškevičius (Utena).
Mergaičių tarpe pirma buvo Miglė Žvybaitė (Šalčininkai), antra Aida Kaveckytė (Šiauliai), trečia Sofija Larkova (Vilnius).
Jaunučių berniukų tarpe nugalėjo Jegor Larkov (Vilnius), antras Kevinas Liutkus (Telšiai), trečias Aleksas Vinogradovas (Kaunas).
Jaunučių mergaičių tarpe nenugalima buvo Eivilė Abramavičiūtė (Kaunas), antra Deimantė Adlytė (Vilnius) ir trečia Vitautė Adamonytė (Vilnius).
Varžybas vykdė LSD „Žalgiris“ Utenos rajono taryba ir Utenos daugiafunkcis sporto centras.
Varžybas bendrai finansuojamos sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja švietimo mainų paramos fondas.

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos