Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2021-08-08
Rugpjūčio pirmąjį šeštadienį Utenos arenoje vyko atviros Utenos rajono stalo teniso varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Varžybose dalyvavo stalo teniso mėgėjai iš Rokiškio, Biržų, Akmenės, Prienų, Panevėžio, Vilniaus, Dusetų, Ukmergės, Utenos ir kt. Varžybos vyko vyrų ir moterų grupėse.
Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Aurelija Kybartaitė iš Vilniaus, antrąją – Almina Saibutytė (Dusetos), trečiąją – Sniegina Lapinskė (Utena).
Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo uteniškis Osvaldas Juodelis, antrąją svečias iš Panevėžio Povilas Bagužis, trečias - uteniškis Milvydas Petravičius.
„Paguodos“ varžybose moterų grupėje pirma – Loreta Avelienė iš Akmenės, antra - uteniškė Virginija Liškauskienė, trečia – Raimonda Sakalauskienė iš Prienų.
Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo svečias iš Rokiškio – Gediminas Pliuškis, antrąją – Petras Plepys (Biržai), trečiąją - uteniškis Valentinas Rutkauskas.
Varžybas vykdė LSD „Žalgiris“ Utenos rajono taryba, pagal projektą „Fizinio aktyvumo plėtra Utenos regione“ bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos