Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2024-04-23
Balandžio 19-20 dienomis Utenoje vyko atviros Utenos dviračių sporto pavasario pirmenybės, skirtos Utenos DSC ir LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti, kurių tikslas buvo populiarinti dviračių sportą ir siekti sportinio meistriškumo. Varžybose dalyvavo per 200 dviratininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Atskirų rungčių nugalėtojais tapo ir iškovojo LSD „Žalgiris“ Utenos rajono prizus: Galija Aliukevičiūtė (Kaunas), Arminas Markevič (Vilnius), Augustė Mikutytė (Šilalė), Kasparas Valinskas (Kaunas), Gabija Jonaitytė (Panevėžys), Olivers Jekabs Skrapcis (Latvija).
Antrą dieną vykusiose grupinėse lenktynėse LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizus iškovojo: Elžbieta Seliovaitė (Panevėžys), Vėjas Musteikis (Panevėžys), Kasparas Valiukas (Kaunas), Gabija Jonaitytė (Panevėžys), Aironas Gerdauskas (Utena), Arnas Bilertas (Panevėžys).
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos medaliais bei asmeniniais prizais. Visi varžybų rezultatai: https://ldsf.lt/.

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos