Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2021-07-13

Liepos 10 dieną Utenos rajono šaudykloje „Trigeris“ įvyko šaudymo sporto varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ taurei laimėti. Varžybos buvo asmeninės. Dalyvavo sportininkai iš Utenos, Šiaulių, Jonavos, Kauno, Kėdainių, Lazdijų, Molėtų, Vilniaus, Visagino ir Zarasų miestų bei rajonų. Šauliai rungėsi dvejose ginklo rūšyse, šaudant mažo kalibro ginklais.

Asmeninėje įskaitoje, šaudant mažo kalibro pistoletu 30 šūvių į nejudantį taikinį 25 m atstumu, vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo Alfonsas Izutavičius (Vilnius) rezultatu 279 taškai. Antrą vietą užėmė Audrys Antončikas (Jonava) – 244 tšk., trečiąją – Ignas Zavadskas (Zarasai) – 241 tšk. Moterų grupėje pirmą vietą laimėjo Virginija Liškauskienė (Utena) - 273 taškai, antrą vietą užėmė Gražina Mulevičienė (Kaunas) – 272 tšk., trečiąją – Tatjana Klimova (Molėtai) –249 tšk.

Asmeninėje įskaitoje, šaudant mažo kalibro pistoletu greitošauda (150 sek., 20 sek., 10 sek.), 25 m atstumu, vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo Alfonsas Izutavičius (Vilnius) rezultatu 274 taškai. Antrą vietą užėmė Audrys Antončikas (Jonava) – 200 tšk., trečiąją – Ovigijus Grigas (Utena) – 181 tšk. Moterų grupėje pirmą vietą laimėjo Virginija Liškauskienė (Utena) - 244 taškai, antrą vietą užėmė Gražina Mulevičienė (Kaunas) – 240 tšk., trečiąją – Tatjana Klimova (Molėtai) –226 tšk.

Asmeninėje įskaitoje, šaudant mažo kalibro šautuvu nuo atramos, vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo Justinas Juodka (Utena) rezultatu 254 taškai. Antrą vietą užėmė Vladimir Rancev (Kaunas) – 212 tšk., trečiąją – Timur Tundalijev (Kaunas) – 197 tšk. Moterų grupėje pirmą vietą laimėjo Jolanta Stabinskaitė (Kaunas) – 238 taškai, antrą vietą užėmė Irena Sadauskienė (Kaunas) – 163 tšk., trečiąją – Daina Kemeraitienė (Lazdijai) – 162 tšk.

Asmeninėje įskaitoje, šaudant mažo kalibro šautuvu gulint 60 šūvių 50m atstumu, vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo Aurimas Lukošius (Kaunas) rezultatu 553 taškai. Antrą vietą užėmė Daniil Sinicyn (Vilnius) – 524 tšk., trečiąją – Arvydas Gečiauskas (Šiauliai) – 504 tšk. Moterų grupėje pirmą vietą laimėjo Tatjana Klimova (Molėtai) – 566 taškai, antrą vietą užėmė Lolita Zaliauskienė (Vilnius) – 511 tšk., trečiąją – Kornelija Liogytė (Šiauliai) – 506 tšk.

Varžybas vykdė LSD „Žalgiris“ Utenos rajono taryba, pagal projektą „Fizinio aktyvumo plėtra Utenos regione“ bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos