Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2023-05-30
Gegužės mėnesio paskutinį savaitgalį Palangoje vyko atviros LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, kurių tikslas didinti respublikos gyventojų fizinį aktyvumą, išaiškinti pajėgiausias savivaldybių komandas.
Utenos rajono garbę, įveikę zoninių varžybų barjerą, gynė visų penkių sporto šakų komandos: krepšinis (vyrai ir moterys), tinklinis (vyrai ir moterys) ir futbolo. Į finalines varžybas atvyko per 400 žalgiriečių.
Atkaklumu pasižymėjo moterų krepšinio turnyras. Finalinė kova tarp Utenos ir Klaipėdos buvo labai atkakli. Pergalę rezultatu 41:39 išplėšė uteniškės ir tapo žaidynių nugalėtojomis. Žaidynių aukso medalius iškovojo: Ugnė Kučinskaitė, Daiva Pabrėžaitė, Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Irma Maigienė, Lijana Rupeikienė. Antros liko Klaipėdos ir trečios SKK „Versan-KTU“ (Kaunas).
Vyrų grupėje uteniškiai be didelio vargo tapo nugalėtojais, tuo patvirtindami Utenos, kaip krepšinio miesto vardą. Žaidynių nugalėtojais tapo: Ernestas Leipus, Tomas Mackonis, Paulius Martinonis, Andrius Iljinas, Mindaugas Kietis, Paulius Katinas, Žygimantas Bareikis, Karolis Kvedaravičius, Laurynas Bimba, Mantas Kazlauskas, Jaunius Davniukas. Antri buvo Jonavos ir treti Druskininkai.
Tinklinio varžybose uteniškiai pateikė malonią staigmeną, iškovodami sidabro medalius. Sidabro medaliais apdovanoti: Matas Petrėnas, Paulius Markūnas, Liudvikas Gruodis, Andrius Grinevičius, Deividas Strumila, Igor Tslaf, Lukas Grigaitis, Augustas Želvys. Tinklinio varžybas laimėjo Klaipėda, treti buvo Šalčininkai.
Utenos tinklininkės finale liko penktos.
Futbolo varžybose uteniškiai iškovojo bronzos medalius. Utenos garbę gynė FK „Dyve united“. Bronzos medaliais apdovanoti: Faustas Slesioriūnas, Arūnas Čiapas, Skaistis Stikliorius, Marius Andrijauskas, Paulius Juodelis, Orestas Samochvalovas, Lukas Birieta, Andrius Krūgiškis, Jokūbas Bujavičius. Futbolo varžybas laimėjo Druskininkų komanda, antri buvo Kretingos futbolininkai.
Susumavus 2023 m atvirų LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių kompleksinės įskaitos rezultatus užtikrintai, surinkę 112 taškų uteniškiai tapo žaidynių nugalėtojais.

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos